5 maja, 2021

Prefabrykaty betonowe – co to jest?

Prefabrykaty betonowe zyskują w ostatnich latach dużą popularność. Wykorzystuje się je najczęściej podczas stawiania domu,  wykończania obiektów lub też do budowy dróg. Jak można zatem zdefiniować pojęcie prefabrykatów betonowych? Jakie korzyści płyną z ich stosowania?
6 kwietnia, 2021

Budowa domu – jaki beton wybrać?

Budowa własnego domu jest marzeniem bardzo wielu osób. Zanim jednak rozpoczną się prace, należy zasięgnąć informacji dotyczących rodzaju wykorzystywanych materiałów do budowy, jak i jakości surowców. Jaki wybrać rodzaj betonu do budowy domu? Na co trzeba zwrócić uwagę
22 marca, 2020

Beton: Krótka historia najważniejszego materiału budowlanego w historii.

Beton- jeden z najczęściej używanych materiałów budowlanych zdaje się otaczać nas od zawsze. W pewnym sensie prawie tak było. Najwcześniejsze znaki używania go, datuje się na 6500 lat p.n.e. Od tego czasu technologia produkcji zmieniła się diametralnie.
2 marca, 2020

Pożary sadzy, dlaczego warto wybrać system ceramiczny?

Spalanie w piecu mokrego drewna, płyt wiórowych, śmieci i odpadów komunalnych oraz elementów z tworzywa sztucznego i gumy skutkuje odkładaniem się wewnątrz przewodu kominowego sadzy, czyli pozostałości z niepełnego spalania tychże materiałów stałych.
28 lutego, 2020

Nasz fanpage na Facebook

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowo utworzonej strony na Facebook’u. Będziemy tam publikować nowości w naszej ofercie oraz wszelkie promocje. Wszystkich zainteresowanych branżą zapraszamy do polubienia […]